YITH WooCommerce Wishlist - en to fa translation catalogue (107 entries)

en: Wishlist
fa: لیست علاقه مندی ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Colors
fa: رنگ ها

en: Premium Version
fa: نسخه پولی

en: WARNING: This plugin requires at least WooCommerce 2.2! Please, use this link to update it.
fa: اخطار :  برای نصب این افزونه حد اقل به نسخه 2.2 ووکامرس نیاز است، لطفا از این لینک برای آپدیت استفاده کنید

en: WARNING: This plugin requires at least WooCommerce 2.2!
fa: اخطار : این افزونه حد اقل به نسخه 2.2 ووکامرس نیاز دارد.

en: Plugin Documentation
fa: مستندات افزونه

en: Wishlist Page
fa: صفحه لیست علاقه مندی ها

en: Page contents: [yith_wcwl_wishlist]
fa: محتوای صفحه :  [yith_wcwl_wishlist] باشد

en: Upgrade to the PREMIUM VERSION
fa: ارتقا به نسخه پرمیوم

en: Discover the Advanced Features
fa: امکانات پیشرفته را مشاهده کنید

en: Upgrade to the PREMIUM VERSION
    of YITH WOOCOMMERCE WISHLIST to benefit from all features!
fa: افزونه را به نسخه حرفه ای ارتقا دهید 
    تا از تمام امکانات YITH WooCommerce Wishlist بهره ببرید

en: Get Support and Pro Features
fa: رفتن به پشتیبانی و امکانات پیشرفته

en: By purchasing the premium version of the plugin, you will take advantage of the advanced features of the product and you will get one year of free updates and support through our platform available 24h/24.
fa: با خرید نسخه حرفه ای این افزونه میتوانید از امکانات پیشرفته این محصول بهره ببرید، همچنین به مدت 1 سال آپدیت های این افزونه را بطور رایگان دریافت کنید و از پشتیبانی 24 ساعته ما استفاده کنید

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Enable YITH Wishlist
fa: فعال کردن YITH Wishlist

en: Default wishlist title
fa: عنوان پیشفرض لیست علاقه مندی ها

en: My wishlist on %s
fa: لیست علاقه مندی های من در %s

en: Position
fa: موقعیت

en: After "Add to cart"
fa: بعد از  "افزودن به سبد"

en: After thumbnails
fa: بعد از تصاویر محصول

en: After summary
fa: بعد از خلاصه محصول

en: Use shortcode
fa: استفاده از شورتکد

en: Redirect to cart
fa: انتقال به سبد خرید

en: Redirect to cart page if "Add to cart" button is clicked in the wishlist page.
fa: اگر در صفحه علاقه مندی ها روی "افزودن به سبد" کلیک شد، کاربر را به صفحه سبد خرید منتقل کن

en: Remove if added to the cart
fa: حذف محصول در صورت افزودن به سبد

en: Remove the product from the wishlist if it has been added to the cart.
fa: اگر محصول به سبد خرید اضافه شد آن را از لیست علاقه مندی ها حذف کن.

en: "Add to Wishlist" text
fa: متن "افزودن به علاقه مندی ها"

en: Add to Wishlist
fa: افزودن به علاقه مندی ها

en: "Browse wishlist" text
fa: متن "مشاهده علاقه مندی ها"

en: Browse Wishlist
fa: مشاهده لیست علاقه مندی ها

en: "Product already in wishlist" text
fa: متن "محصول از قبل اضافه شده"

en: The product is already in the wishlist!
fa: محصول از قبل به علاقه مندی ها اضافه شده!

en: "Product added" text
fa: متن "محصول اضافه شد"

en: Product added!
fa: اضافه شد!

en: "Add to Cart" text
fa: متن "افزودن به سبد خرید"

en: Add to Cart
fa: افزودن به سبد

en: Show Unit price
fa: مشاهده واحدهای پولی

en: Show unit price for each product in wishlist
fa: مشاهده واحدهای پولی برای محصولات اضافه شده به لیست علاقه مندی ها

en: Show "Add to Cart" button
fa: مشاهده دکمه "افزودن به سبد"

en: Show Stock status
fa: مشاهده موجودی محصول

en: Show "In stock" or "Out of stock" label for each product in wishlist
fa: مشاهده "موجودی" یا "ناموجودی" محصولات موجود در لیست علاقه مندی ها

en: Styles
fa: استایل ها

en: Use buttons
fa: استفاده از دکمه ها

en: Use buttons instead of simple anchors.
fa: به جای لینک های ساده از دکمه ها استفاده کن

en: Custom CSS
fa: CSS دستی

en: Use theme style
fa: استفاده از استایل قالب

en: Use the theme style.
fa: از استایل قالب استفاده کن

en: Rounded buttons
fa: دکمه های گرد

en: Make button corners rounded
fa: گوشه های دکمه را گرد کن

en: "Add to Wishlist" icon
fa: آیکون "افزودن به علاقه مندی ها"

en: Add an icon to the "Add to Wishlist" button
fa: یک آیکون به دکمه "افزودن به لیست علاقه مندی ها" اضافه کن

en: "Add to Cart" icon
fa: آیکون "افزودن به سبد"

en: Add an icon to the "Add to Cart" button
fa: یک آیکون به دکمه "افزودن به سبد" اضافه کن

en: Share on Facebook
fa: اشتراک در فیس بوک

en: Show "Share on Facebook" button
fa: نمایش دکمه "اشتراک در فیس بوک"

en: Tweet on Twitter
fa: توییت در توییتر

en: Show "Tweet on Twitter" button
fa: نمایش دکمه "توییت در توییتر"

en: Pin on Pinterest
fa: پین به پینترست

en: Show "Pin on Pinterest" button
fa: نمایش دکمه "پین درپینترست"

en: Share on Google+
fa: اشتراک گذاری در گوگل+

en: Share by Email
fa: اشتراک با ایمیل

en: Show "Share by Email" button
fa: نمایش دکمه "اشتراک با ایمیل"

en: Social title
fa: عنوان اجتماعی

en: Social text
fa: متن اجتماعی

en: Social image URL
fa: آدرس تصویر اجتماعی

en: "Add to wishlist" button
fa: دکمه " افزودن به علاقه مندیها"

en: Background
fa: پس زمینه

en: Text
fa: متن

en: Border
fa: کادر

en: Background (hover)
fa: پس زمینه ( حالت هاور)

en: Text (hover)
fa: متن (حالت هاور)

en: Border (hover)
fa: کادر (حالت هاور)

en: "Add to Cart" button
fa: دکمه "افزودن به سبد"

en: "Style 1" button
fa: دکمه "استایل 1"

en: "Style 2" button
fa: دکمه "استایل 2"

en: Wishlist table
fa: جدول علاقه مندی ها

en: Headers
fa: هدرها

en: Background color
fa: زنگ زمینه

en: Wishlist Activated
fa: لیست علاقه مندی ها فعال شد

en: In the YIT Plugin tab you can find the Wishlist options. With this menu, you can access to all the settings of our plugins that you have activated. Wishlist is available in an outstanding PREMIUM version with many new options, <a href="%s">discover it now</a>.
fa: در تب افزونه های YIT میتوانید تنظیمات افزونه لیست علاقه مندی ها را پیدا کنید. در این منو به تمام تنظیمات افزونه ای که فعال کردید دسترسی دارید ، همچنین افزونه لیست علاقه مندی ها در نسخه حرفه ای نیز موجود است که امکانات بسیار بیشتر و جدیدتری دارد , <a href="%s">این امکانات را ببینید</a>.

en: Wishlist Updated
fa: لیست علاقه مندی ها به روز شد

en: From now on, you can find all the options of Wishlist under YIT Plugin -> Wishlist instead of WooCommerce -> Settings -> Wishlist, as in the previous version. When one of our plugins is updated, a new voice will be added to this menu. Wishlist has been updated with new available options, <a href="%s">discover the PREMIUM version.</a>
fa: از این پس تنظیمات افزونه لیست علاقه مندی ها را در افزونه های YIT -> لیست علاقه مندی ها ، پیدا کنید ، در نسخه های قبلی این تنظیمات در ووکامرس -> تنظیمات -> لیست علاقه مندی ها بود که اکنون دسترسی به آنها راحتتر شده است ، زمانی که یکی از پلاگین های ما بروز شود ، یک اعلانیه جدید مبنی بر انتشار نسخه جدید اضافه خواهد شد، <a href="%s">امکانات نسخه حرفه ای این افزونه را مشاهده کنید.</a>

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies are enabled on your browser.
fa: متاسفیم! این امکان فقط در صورتی که کوکی های مرورگر شما فعال باشد در دسترس است.

en: Share on:
fa: اشتراک در :

en: Select options
fa: انتخاب گزینه ها

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Twitter
fa: توییتر

en: email
fa: ایمیل

en: You need to log in before creating a new wishlist
fa: قبل از این که لیست علاقه مندی ایجاد کنید باید وارد شوید

en: Product successfully removed.
fa: محصول با موفقیت حذف شد.

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
fa: خطا : محصول از لیست علاقه مندی ها حذف نشد.

en: No products were added to the wishlist
fa: هیچ محصولی به لیست علاقه مندی ها افزوده نشده

en: You can't activate the free version of YITH WooCommerce Wishlist while you are using the premium one.
fa: شما نمیتوانید نسخه رایگان افزونه را فعال کنید در حالی که در حال حاضر از نسخه پولی استفاده می کنید.

en: Pinterest
fa: پینترست

en: Email
fa: ایمیل

en: Edit title
fa: ویرایش عنوان

en: Save
fa: ذخیره

en: Cancel
fa: لغو

en: Product Name
fa: نام محصول

en: Unit Price
fa: قیمت

en: Stock Status
fa: وضعیت موجودی

en: Remove this product
fa: حذف این محصول

en: Free!
fa: رایگان!

en: Out of Stock
fa: ناموجود

en: In Stock
fa: موجود

en: Remove
fa: حذف
