MailChimp for WordPress - en to no_NO translation catalogue (55 entries)

en: Settings
no_NO: Innstillinger

en: Upgrade to Pro
no_NO: Oppgrader til Pro

en: MailChimp Settings
no_NO: MailChimp innstillinger

en: Checkboxes
no_NO: Avkrysningsbokser

en: Forms
no_NO: Skjemaer

en: Comment form
no_NO: Kommentar skjema

en: Registration form
no_NO: Påmeldingsskjema

en: MultiSite forms
no_NO: Multi-Site skjemaer

en: BuddyPress registration
no_NO: BuddyPress registrering

en: Renewed MailChimp cache.
no_NO: Fornyet MailChimp cache

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
no_NO: Klarte ikke å fornye MailChimp cache - vennligst prøv igjen senere.

en: An EMAIL field. Example: <code>%s</code>
no_NO: Et E-POST felt

en: A submit button. Example: <code>%s</code>
no_NO: En send knapp

en: Sign Up
no_NO: Meld på

en: A '%s' field
no_NO: Et '%s' felt

en: Please select at least one list to subscribe to.
no_NO: Velg minst én liste å abonnere på.

en: MailChimp Sign-Up Form
no_NO: MailChimp Påmeldingsskjema

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
no_NO: Viser ditt MailChimp WorPress påmeldingsskjema

en: Newsletter
no_NO: Nyhetsbrev

en: Title:
no_NO: Titel:

en: You can edit your sign-up form in the %sMailChimp for WordPress form settings%s.
no_NO: Du kan redigere ditt påmeldingsskjema i %s MailChimp for WordPress skjema instillinger %s.

en: Email address
no_NO: E-post adresse

en: Your email address
no_NO: Din e-post adresse

en: Sign up
no_NO: Registrer

en: Sign me up for the newsletter!
no_NO: Meld meg på nyhetsbrevet!

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your e-mail inbox.
no_NO: Takk, din registrering er vellykket! Vennligst sjekk e-posten din.

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
no_NO: Oops. Noe gikk galt. Vennligst prøv på nytt senere.

en: Please provide a valid email address.
no_NO: Vennligst oppgi en gyldig e-post adresse.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
no_NO: Den angitte e-postadressen er allerede registrert, takk!

en: Please complete the CAPTCHA.
no_NO: Vennligst fyll ut CAPTCHA.

en: Please fill in the required fields.
no_NO: Vennligst fyll ut de obligatoriske feltene.

en: Yes
no_NO: Ja

en: No
no_NO: Nei

en: MailChimp for WordPress - Error
no_NO: MailChimp for WordPress - Feil

en: Please select a list to subscribe to in the <a href="%s">checkbox settings</a>.
no_NO: Vennligst velg en liste å abonnere på i <a href="%s"> sjekkboks instillinger.

en: This message is only visible to administrators for debugging purposes.
no_NO: Denne meldingen er bare synlig for administratorer for "debugging" formål.

en: The MailChimp server returned the following error message as a response to our sign-up request:
no_NO: MailChimp- serveren returnerte følgende feilmelding som et svar på vår "sign-up" forespørsel.

en: This is the data that was sent to MailChimp:
no_NO: Dette er den data som ble sendt til MailChimp:

en: Email address:
no_NO: E-post adresse:

en: Merge variables:
no_NO: Flett variabler:

en: API Settings
no_NO: API innstillinger

en: CONNECTED
no_NO: TILKOBLET

en: NOT CONNECTED
no_NO: IKKE TILKOBLET

en: API Key
no_NO: API Nøkkel

en: Your MailChimp API key
no_NO: Din MailChimp API Nøkkel

en: Get your API key here.
no_NO: Få din API Nøkkel her.

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
no_NO: Tabellen nedenfor viser dataene for dine MailChimp lister. Hvis du har foretatt endringer i dine MailChimp lister, vennligst bruk følgende knapp for å fornye bufrede data.

en: Renew MailChimp lists
no_NO: Forny MailChimp lister

en: No lists were found in your MailChimp account
no_NO: Ingen lister funnet i din MailChimp konto

en: Checkbox Settings
no_NO: Sjekkboks Innstillinger

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
no_NO: For å bruke sjekkbokser for påmelding, velg minst én liste og ett skjema for å legge til en sjekkboks.

en: MailChimp settings for checkboxes
no_NO: MailChimp innstillinger for sjekkbokser

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
no_NO: Om du ønsker å bruke sjekkbokser for påmelding, velg minst én MailChimp liste for å registrere brukere til.

en: MailChimp Lists
no_NO: MailChimp lister

en: (PRO ONLY)
no_NO: (KUN PRO)
