MailChimp for WordPress - en to hu_HU translation catalogue (391 entries)

en: %s checkout
hu_HU: %s kifizetése

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
hu_HU: %s frissítések keresése sikertelen volt a következő hiba miatt: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
hu_HU: %s hálózatban van, csak a szuper adminisztrátor kezelheti a licenszet.

en: %s: License Settings
hu_HU: %s: licensz beállítások

en: %sRenew your license now%s.
hu_HU: %slicensz frissítése most%s.

en: %sShow generated CSS%s
hu_HU: %sLétrehozott CSS megjelenítése%s

en: (PRO ONLY)
hu_HU: (CSAK a PRO-ban)

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
hu_HU: (licensz kikapcsolása, hogy egy másik WordPress oldalon aktiválni lehessen)

en: (leave empty to hide)
hu_HU: (ha üres, akkor nem jelenik meg)

en: (optional)
hu_HU: (opcionális)

en: (or leave empty)
hu_HU: (vagy hagyd üresen)

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
hu_HU: <a href="%s">Tudta, hogy bővítheti a licenszét?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
hu_HU: <a href="%s">A licensze %d nap múlva lejár, szeretné meghosszabítani?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
hu_HU: <b>Figyelem!</b> A külső kérések blokkolva vannak, így nem lehet letölteni %s frissítéseket. Kérjük, adja ezt: %s ide: %s.

en: <strong>%s</strong> signed-up at %s on %s using the form "%s".
hu_HU: <strong>%s</strong> feliratkozott %s weboldalon %s napon a(z) „%s” űrlap segítségével.

en: <strong>Error:</strong> Please specify a form ID. Example: %s.
hu_HU: <strong>Hiba:</strong> kérjük, adjon meg egy űrlap azonosítót. Példa: %s.

en: <strong>Error:</strong> Sign-up form not found. Please check if you used the correct form ID.
hu_HU: <strong>Hiba:</strong> nem találtam feliratkozás űrlapot. Kérjük, ellenőrizze, hogy a jó űrlap azonosítót adott meg.

en: <strong>Welcome to MailChimp for WordPress Pro!</strong> We transfered the settings you set in the Lite version, you can safely <a href="%s">deactivate it now</a>.
hu_HU: <strong>Üdvözli a MailChimp for WordPress Pro!</strong> Átvettük a beállításokat, amiket a Lite verzióban használt. Most már <a href="%s">kikapcsolhatja a Lite verziót</a>.

en: ACTIVE
hu_HU: AKTÍV

en: AJAX forms
hu_HU: AJAX űrlapok

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: API Settings
hu_HU: API beállítások

en: Activate License
hu_HU: Licensz aktiválása

en: Add a new field
hu_HU: Új mező hozzáadása

en: Add the checkbox to these forms
hu_HU: Legyen jelölőnégyzet ezeken az űrlapokon

en: Add to form
hu_HU: Űrlapra rak

en: Adds various sign-up methods to your website.
hu_HU: Több feliratkozási módot ad a weboldalhoz.

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: After the additional information
hu_HU: A további információk után

en: After the billing details
hu_HU: A számlázási adatok után

en: All
hu_HU: Mind

en: Already subscribed
hu_HU: Már feliratkozott

en: Alter the visual appearance of the form by applying CSS rules to %s.
hu_HU: Az űrlap vizuális megjelenésének módosítása %s-re vonatkozó CSS szabályokkal.

en: Any settings you specify here will override the <a href="%s">general form settings</a>. If no setting is specified, the corresponding general setting value will be used.
hu_HU: Az itt megadott beállítások felülbírálják az <a href="%s">általános űrlap beállítások</a>nál megadottakat. Ha itt nincs megadva valami, akkor a megfelelő általános beállítás lesz használva.

en: Apr
hu_HU: Ápr

en: Are you sure you want to copy form styles from another form? This will overwrite current styles for this form.
hu_HU: Biztosan átmásolja egy másik űrlap stílusait? Ez felülírja ennek az űrlapnak az aktuális stílusait.

en: Are you sure you want to delete all custom styles for this form?
hu_HU: Biztosan minden egyedi stílust törölni akar erről az űrlapról?

en: Back to general form settings
hu_HU: Vissza az általános űrlap beállításokhoz

en: Background color
hu_HU: Háttér szín

en: Background image
hu_HU: Háttér kép

en: Blue Theme
hu_HU: Kék sablon

en: Bold
hu_HU: Félkövér

en: Bold & Italic
hu_HU: Félkövér és dőlt

en: Border color
hu_HU: Keret szín

en: Border radius
hu_HU: Keret sugár

en: Border width
hu_HU: Keret szélesség

en: BuddyPress registration
hu_HU: BuddyPress regisztráció

en: Button height
hu_HU: Gomb magasság

en: Button styles
hu_HU: Gomb stílusok

en: Button text
hu_HU: Gomb szöveg

en: Button width
hu_HU: Gomb szélesség

en: CONNECTED
hu_HU: ÖSSZEKÖTVE

en: CSS Selector Prefix
hu_HU: CSS jelölő előtag

en: CSS Styles Builder
hu_HU: CSS stílus készítő

en: Center
hu_HU: Középre

en: Checkbox
hu_HU: Jelölőnégyzet

en: Checkbox Settings
hu_HU: Jelölőnégyzet beállítások

en: Checkbox label text
hu_HU: Jelölőnégyzethez tartozó felirat.

en: Checkbox settings
hu_HU: Jelölőnégyzet beállítások

en: Checkboxes
hu_HU: Jelölőnégyzetek

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: Choose alignment
hu_HU: Igazítás választása

en: Choose text style..
hu_HU: Válasszon szöveg stílust...

en: Choose the position for the checkbox in your WooCommerce checkout form.
hu_HU: Válassza ki a jelölőnégyzet helyét a WooCommerce fizetési űrlapon.

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Comment form
hu_HU: Hozzászólás űrlap

en: Copy Styles
hu_HU: Stílusok másolása

en: Copy styles from other form
hu_HU: Stílusok másolása másik űrlapból

en: Couldn't create the stylesheet. Manually add the generated CSS to your theme stylesheet or use a plugin like <em>%s</em>.
hu_HU: Nem sikerült a stíluslap létrehozása. Adja kézzel a létrehozott CSS kódot a sablon stíluslapjához vagy használjon egy bővítményt: <em>%s</em>.

en: Create New Form
hu_HU: Új űrlap létrehozása

en: Create at least one form first.
hu_HU: Előbb legalább egy űrlapot hozzon létre.

en: Create beautiful form themes with ease.
hu_HU: Hozzon létre gyönyörű űrlap témákat könnyedén.

en: Current URL
hu_HU: Aktuális URL

en: Current user ID
hu_HU: Aktuális felhasználó azonosító

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Custom Color Theme
hu_HU: Egyedi színű sablon

en: Custom label texts
hu_HU: Egyedi címke szövegek

en: Dark Theme
hu_HU: Sötét sablon

en: Data
hu_HU: Adat

en: Deactivate License
hu_HU: Licensz kikapcsolása

en: Default Form Settings
hu_HU: Alap űrlap beállítások

en: Default MailChimp settings
hu_HU: Alap MailChimp beállítások

en: Default Messages
hu_HU: Alap üzenetek

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Form Styles
hu_HU: Űrlap stílusok törlése

en: Display
hu_HU: Megjelenítés

en: Displays one of your MailChimp for WordPress sign-up forms
hu_HU: Megjeleníti az egyik MailChimp for WordPress feliratkozás űrlapot

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
hu_HU: Megjeleníti a MailChimp for WordPress feliratkozás űrlapját

en: Do you enjoy this plugin?
hu_HU: Tetszik a bővítmény?

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Double opt-in?
hu_HU: Dupla megerősítés?

en: EXPIRED
hu_HU: LEJÁRT

en: Each subscribing to one or multiple MailChimp lists.
hu_HU: Mind egy vagy több MailChimp listára iratkoztat fel.

en: Edit Form
hu_HU: Űrlap szerkesztése

en: Email address
hu_HU: Emailcím

en: Email address:
hu_HU: Emailcím:

en: Enable AJAX form submission?
hu_HU: Legyen AJAX alapú a beküldés?

en: End date can't be before the start date
hu_HU: A befejezés dátuma nem lehet a kézdés dátuma előtt.

en: Enjoying this plugin? <a href="%s">Upgrade to MailChimp for WordPress Pro</a> for an even better plugin, you will love it.
hu_HU: Tetszik a bővítmény? <a href="%s">Váltson a MailChimp for WordPress Pro verzióra</a>! Szeretni fogja.

en: Error and success messages
hu_HU: Hiba és siker üzenetek

en: Error text color
hu_HU: Szövegszín hiba esetén

en: Every form interaction is logged and visualised in insightful charts.
hu_HU: Minden űrlap interakció naplózásra kerül, és szép grafikonokon jelenik meg.

en: Example: %s
hu_HU: Példa: %s

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
hu_HU: Nem sikerült aktiválni a licenszét. A licensz kulcs érvénytelennek tűnik.

en: Failed to deactivate your %s license.
hu_HU: Nem sikerült kikapcsolat a licenszet: %s.

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
hu_HU: Nem sikerült a MailChimp gyorsítótár frissítése - kérjük, próbálja később.

en: Field height
hu_HU: Mező magasság

en: Field styles
hu_HU: Mező stílusok

en: Field width
hu_HU: Mező szélesség

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: First name of the current user
hu_HU: Aktuális felhasználó keresztneve

en: Focus outline
hu_HU: Fókusz kiemelés

en: Form
hu_HU: Űrlap

en: Form Settings
hu_HU: Űrlap beállítások

en: Form Settings & Messages
hu_HU: Űrlap beállítások és üzenetek

en: Form Styling
hu_HU: Űrlap stílusok

en: Form container style
hu_HU: Űrlap befoglaló stílus

en: Form mark-up
hu_HU: Űrlap kód

en: Form preview
hu_HU: Űrlap előnézet

en: Form saved.
hu_HU: Űrlap mentve.

en: Form updated.
hu_HU: Űrlap frissítve.

en: Form usage
hu_HU: Űrlap használat

en: Form width
hu_HU: Űrlap szélesség

en: Form:
hu_HU: Űrlap:

en: Forms
hu_HU: Űrlapok

en: Forms & Settings
hu_HU: Űrlapok és beállítások

en: Forms do not require a full page reload.
hu_HU: Az űrlapoknak nem kell újratölteni az egész oldalt.

en: From
hu_HU: Tól

en: General error
hu_HU: Általános hiba

en: General form settings
hu_HU: Általános űrlap beállítások

en: Generated HTML
hu_HU: Generált HTML

en: Get your API key here.
hu_HU: API kulcsot itt szerezhet.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
hu_HU: Ez az emailcím már feliratkozott. Köszönjük.

en: Given email address is not subscribed.
hu_HU: A megadott emailcím nincs feliratkozva.

en: Green Theme
hu_HU: Zöld sablon

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
hu_HU: HTML elemek (például %s) lehetnek a címkék szövegeiben.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
hu_HU: HTML elemek (például: %s) lehetnek az üzenet mezőkben.

en: Hide form after a successful sign-up?
hu_HU: Űrlap elrejtése a sikeres feliratkozás után?

en: I am using MailChimp for WordPress by @DannyvanKooten - it is great!
hu_HU: Én is használom @DannyvanKooten bővítményét: MailChimp for WordPress - és nagyszerű!

en: I know. Don't bug me.
hu_HU: Tudom. Ne zavaj ezzel!

en: ID
hu_HU: azonosító

en: INACTIVE
hu_HU: INAKTÍV

en: IP Address
hu_HU: IP cím

en: If you %screated a custom stylesheet%s and want it to be loaded, select "custom form styles". Otherwise, choose the basic formatting styles or one of the default themes.
hu_HU: Ha %skészített egyedi stíluslapot%s és használni szeretné, válassza „Igen, egyedi űrlap stílusok betöltése” opciót. Egyébként, válassza az alap stílust vagy az alap sablonok egyikét.

en: If you need an easier way to style your forms, consider <a href="%s">upgrading to MailChimp for WordPress Pro</a> which comes with an easy Styles Builder.
hu_HU: Ha egyszerűbben szeretné megformázni az űrlapjait, akkor esetleg <a href="%s">váltson a MailChimp for WordPress Pro verzióra</a>, amiben van Stílus építő.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
hu_HU: Ha be akar tölteni néhány alap CSS stílust, akkor válassza az„alap formázási stílusok”-t, vagy válasszon egy szín sémát.

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
hu_HU: Ha használni szeretné a feliratkozás jelölőnégyzetet, válasszon ki legalább egy MailChimp listát a feliratkoztatáshoz.

en: Inherit
hu_HU: Örököl

en: Initial value
hu_HU: Kezdeti érték

en: Inline
hu_HU: Azonos sorban

en: Invalid CAPTCHA
hu_HU: Érvénytelen CAPTCHA

en: Invalid email address
hu_HU: Érvénytelen emailcím

en: Italic
hu_HU: Dőlt

en: Jul
hu_HU: Júl

en: Jun
hu_HU: Jún

en: Label
hu_HU: Címke

en: Label for
hu_HU: Címke ehhez:

en: Label styles
hu_HU: Címke stílusok

en: Label width
hu_HU: Címke szélesség

en: Labels
hu_HU: Címkék

en: Last Month
hu_HU: Múlt hónap

en: Last Quarter
hu_HU: Múlt negyedév

en: Last Week
hu_HU: Múlt hét

en: Last Year
hu_HU: Tavaly

en: Last edited
hu_HU: Utoljára módosítva

en: Last name of the current user
hu_HU: Aktuális felhasználó vezetékneve

en: Leave a %s plugin review on WordPress.org
hu_HU: Értékelje a bővítményt %s a WordPress.org oldalon!

en: Leave empty for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
hu_HU: Hagyja üresen, ha nem kell átirányítás. Egyébként teljes (abszolút) URLt használjuon, legyen benn <code>http://</code> is.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
hu_HU: Hagyja üresen, vagy írjon be <code>0</code>-t, hogy ne legyen átirányítás. Egyébként használjon teljes (abszolút) URLeket, amiben van <code>http://</code>.

en: Left
hu_HU: Balra

en: License & API Settings
hu_HU: Licensz és API beállítások

en: License Key
hu_HU: Licensz kulcs

en: License status
hu_HU: Licensz állapot

en: Light Theme
hu_HU: Világos sablon

en: List
hu_HU: Lista

en: List choice
hu_HU: Lista választási lehetőség

en: List(s)
hu_HU: Lista

en: Lists this form subscribes to
hu_HU: Ez az űrlap ezekre a listákra iratkoztat fel

en: Load form styles (CSS)?
hu_HU: Űrlap stílusok betöltése (CSS)?

en: Load some default CSS?
hu_HU: Kell némi alap CSS?

en: Log
hu_HU: Napló

en: Log Items
hu_HU: Napló elemek

en: Log items deleted.
hu_HU: Törölt elemek naplózása

en: Looking for help?
hu_HU: Segítséget keres?

en: MailChimp & License
hu_HU: MailChimp és licensz

en: MailChimp & Plugin License Settings
hu_HU: MailChimp és bővítmény licensz beállítások

en: MailChimp API Settings
hu_HU: MailChimp API beállítások

en: MailChimp Data
hu_HU: MailChimp adatok

en: MailChimp Lists
hu_HU: MailChimp listák

en: MailChimp Settings
hu_HU: MailChimp beállítások

en: MailChimp Sign-Up Form
hu_HU: MailChimp feliratkozás űrlap

en: MailChimp for WP Form
hu_HU: MailChimp for WP űrlap

en: MailChimp for WordPress - Error
hu_HU: MailChimp for WordPress - Hiba

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
hu_HU: A MailChimp for WordPress fordításokra vár. Nincs lefordítva a bővítmény az Ön nyelvére, vagy hibákat talált az aktuális fordításban? Könnyen segíthet nekünk. Menjen át a <a href="%s">fordításokhoz és kattintson „help translate” linkre</a>!

en: MailChimp settings for checkboxes
hu_HU: MailChimp beállítások a jelölőnégyzetekhez

en: Make sure to look at the <a href="%s">MailChimp for WordPress documentation</a>, the plugin <a href="%s">FAQ</a> or use the <a href="%s">support forums</a> on WordPress.org.
hu_HU: Nézzen bele a <a href="%s">MailChimp for WordPress dokumentációba</a>, a bővítmény <a href="%s">GYIK</a>-be vagy használja a <a href="%s">támogató fórumokat</a> a WordPress.org weboldalon.

en: Manual CSS
hu_HU: Kézi CSS

en: Mar
hu_HU: Már

en: May
hu_HU: Máj

en: Merge variables:
hu_HU: Változók egyesítése:

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: MultiSite forms
hu_HU: MultiSite űrlap

en: MultiSite registration
hu_HU: MultiSite regisztráció

en: Multiple forms
hu_HU: Több űrlap

en: NOT CONNECTED
hu_HU: NINCS ÖSSZEKÖTVE

en: Need help? Have a look at the <a href="%s">plugin documentation</a> or email us directly at <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.
hu_HU: Segítség kell? Nézzen bele a <a href="%s">bővítmény dokumentáció</a>ba vagy írjon emailt nekünk: <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.

en: New MailChimp Sign-Up
hu_HU: Új MailChimp feliratkozás

en: New Sign-Up
hu_HU: Új feliratkozás

en: New line
hu_HU: Új sorban

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: No
hu_HU: Nem

en: No MailChimp list(s) selected yet.
hu_HU: Nincsen(ek) MailChimp listá(k) kiválasztva.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
hu_HU: Nem találtam listákat, <a href="%s">össze van kötve a MailChimppel</a>?

en: No lists were found in your MailChimp account
hu_HU: Nem találhatók listák a MailChimp fiókjában.

en: No lists were found in your MailChimp account.
hu_HU: Nem találtam listá(ka)t a MailChimp fiókjában.

en: No subscribe requests found.
hu_HU: Nem találtam feliratkozási kéréseket.

en: Normal
hu_HU: Normál

en: Not subscribed
hu_HU: Nem feliratkoztatva

en: Note that you've enabled double opt-in for the "%s" form. The user won't be added to the selected MailChimp lists until they confirm their email address.
hu_HU: Engedélyezte a dupla megerősítést a(z) „%s” űrlaphoz. A feliratkozók nem kerülnek be a MailChimp listákba, amíg nem erősítik meg az emailcímüket.

en: Oct
hu_HU: Okt

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
hu_HU: Hoppá! Valami nem működött. Kérjük, próbálja újra később!

en: Optional Settings
hu_HU: Opcionális beállítások

en: Order
hu_HU: Megrendel

en: Other Form
hu_HU: Egyéb űrlap

en: Other errors
hu_HU: Egyéb hibák

en: Other fields
hu_HU: Egyéb mezők

en: Override the default checkbox label text for any given checkbox using the fields below.
hu_HU: Bármely jelölőnégyzet alap szövege felülbírálható az alábbi mezők segítségével.

en: Padding
hu_HU: Térköz

en: Paste your license key here, as found in the email receipt.
hu_HU: Másolja ide a licensz kulcsot, a kapott emailből másolva.

en: Placeholder
hu_HU: Helyőrző

en: Please complete the CAPTCHA.
hu_HU: Kérjük, töltse ki a CAPTCHA-t.

en: Please enter a license key in the field below first.
hu_HU: Előbb adja meg az alábbi mezőbe a licensz kulcsot.

en: Please fill in the required fields.
hu_HU: Kérjük, töltse ki a kötelező mezőket.

en: Please make sure the plugin is connected to MailChimp. <a href="%s">Provide a valid API key.</a>
hu_HU: Kérjük kösse össze a bővítményt a MailChimppel. <a href="%s">Adjon meg érvényes API kulcsot!</a>

en: Please provide a valid email address.
hu_HU: Kérjük, érvényes emailcímet adjon meg.

en: Please select a list to subscribe to in the <a href="%s">checkbox settings</a>.
hu_HU: Kérjük válaszon egy listát a feliratkozáshoz <a href="%s">jelölőnégyzet beállítások</a>nál.

en: Please select the sign-up form you'd like to show here in the <a href="%s">widget settings</a>.
hu_HU: Válassza ki az itt megjelenítendő feliratkozás űrlapot a <a href="%s">widget beállításainál</a>.

en: Please use the same email address as you used when purchasing the plugin.
hu_HU: Kérjük, hogy használja azt az emailcímet, amit a bővítmény megvásárlásakor használt.

en: Pre-check the checkbox?
hu_HU: Jelölőnégyzet bejelölése előre?

en: Red Theme
hu_HU: Piros sablon

en: Redirect to URL after successful sign-ups
hu_HU: Átirányítás az URL-re sikeres feliratkozás után

en: Registration
hu_HU: Regisztráció

en: Registration form
hu_HU: Regisztréciós űrlap

en: Renew MailChimp lists
hu_HU: MailChimp listák frissítése

en: Renewed MailChimp cache.
hu_HU: MailChimp gyorstár frissítve.

en: Replace interest groups?
hu_HU: Érdeklődési körök cseréje?

en: Replaced with a captcha field.
hu_HU: Lecserélve egy captcha mezőre.

en: Replaced with the current date (yyyy/mm/dd eg: %s)
hu_HU: Lecserélve az aktuális dátumra (éééé/hh/nn, pl.: %s).

en: Replaced with the current site language, eg: %s
hu_HU: Lecserélve a weboldal aktuális nyelvére, pl.: %s

en: Replaced with the current time (hh:mm:ss eg: %s)
hu_HU: Lecserélve az aktuális időre (óó:pp:mm, pl.: %s).

en: Replaced with the form response (error or success messages).
hu_HU: Lecserélve az űrlap válasz üzenetére (hiba vagy siker üzenet).

en: Replaced with the logged in user's email (or nothing, if there is no logged in user)
hu_HU: Lecserélve a belépett felhasználó emailcímére (vagy üres lesz, ha nincs belépett felhasználó).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
hu_HU: Lecserélve a feliratkozók számára a kijelölt listá(k)ban.

en: Replaced with the visitor's IP address
hu_HU: Lecserélve a látogató IP címére.

en: Replaced with the visitor's email (if set in URL or cookie).
hu_HU: Lecserélve a látogató email címére (ha elérhető URL-ben vagy sütiben).

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Request error: "%s"
hu_HU: Kérés hiba: „%s”

en: Required field missing
hu_HU: Kötelező mező nincs kitöltve

en: Required field?
hu_HU: Kötelező mező?

en: Required form settings
hu_HU: Szükséges űrlap beállítások

en: Review the plugin on your blog and link to <a href="%s">the plugin page</a>.
hu_HU: Értékelje a bővítményt a blogján, és linkeljen a <a href="%s">a bővítmény oldalára</a>!

en: Right
hu_HU: Jobbra

en: Save Form
hu_HU: Űrlap mentése

en: Save all changes
hu_HU: Változások mentése

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
hu_HU: Válassza az „Igen”-t, ha a jelölő négyzet fura helyen jelenik meg.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
hu_HU: Válassza az „Igen”-t, ha a feliratkozóknak meg kell erősíteniük az emailcímüket (ajánlott)

en: Select "yes" if you want to replace the interest groups with the groups provided instead of adding the provided groups to the member's interest groups (only when updating a subscriber).
hu_HU: Ha „Igen”-t választ, akkor a feliratkozó érdeklődési körei az újonnan megadott(ak)ra lesz cserélve, és nem a meglévő(k)höz lesz hozzáadva (csak a feliratkozók frissítése estén).

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
hu_HU: Ha „Igen”-t választ, akkor a feliratkozók kapnak egy üdvözlő email (csak ha nincs dupla megerősítés).

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers (instead of showing the "already subscribed" message).
hu_HU: Ha „Igen”, akkor a „Már feliratkozott” üzenet megjelenítése helyett a meglévő feliratkozó adatai frissülnek.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
hu_HU: Válassza az „igen”-t, ha a meglévő feliratkozók adatait szeretné frissíteni a most küldött adatokkal.

en: Select "yes" if you want to use AJAX (JavaScript) to submit forms.
hu_HU: Ha „Igen”-t választ, akkor az űrlap adatai AJAX (JavaScript) segítéségvel lesznek elküldve.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
hu_HU: Ha „Igen”,  akkor sikeres feliratkozás után el lesznek rejtve az űrlap mezői.

en: Select Color
hu_HU: Válasszon színt

en: Select MailChimp field..
hu_HU: Válasszon MailChimp mezőt...

en: Select at least one list first.
hu_HU: Előbb válasszon egy listát!

en: Select form to build styles for:
hu_HU: Válasszon űrlapot a stílusokhoz:

en: Select the form to show
hu_HU: Válassza ki a megjelenítendő űrlapot

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
hu_HU: Válassza ki a listá(ka)t, amelyre az űrlapot kitöltők fel lesznek iratva.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
hu_HU: Adja meg a listá(ka)t, amire az űrlapot beküldők fel lesznek iratkozva.

en: Selecting a form will automatically add the sign-up checkbox to it.
hu_HU: A kijelölt űrlapokhoz automatikusan hozzá lesz adva a feliratkozás jelölőnégyzet.

en: Send Welcome Email?
hu_HU: Üdvözlő email küldése?

en: Send an email copy of the form data?
hu_HU: Kell email másolat az űrlap adataival?

en: Send the copy to this email:
hu_HU: Az email másolat ide menjen:

en: Sep
hu_HU: Szep

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shortcode
hu_HU: Gyorskód

en: Show these lines:
hu_HU: Ezen sorok mutatása:

en: Sign me up for the newsletter!
hu_HU: Irj fel a hírlevél címlistára!

en: Sign up
hu_HU: Feliratkozás

en: Sign-Up Forms
hu_HU: Feliratkozás űrlapok

en: Some differences with this free version of the plugin:
hu_HU: A bővítmény néhány eltérése ezen ingyenes verziótól:

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Statistics
hu_HU: Statisztika

en: Styles Builder
hu_HU: Stílus építő

en: Submit Button
hu_HU: Elküldés gomb

en: Submit button
hu_HU: Elküldés gomb

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Subscribe / unsubscribe action
hu_HU: Feliratkozás / leiratkozás művelet

en: Subscribe / unsubscribe choice
hu_HU: Feliratkozás / leiratkozás lehetőség

en: Subscribed
hu_HU: Feliratkozva

en: Success
hu_HU: Siker

en: Success text color
hu_HU: Szövegszín siker esetén

en: Successfully subscribed
hu_HU: Sikeresen feliratkoztatva.

en: Text alignment
hu_HU: Szöveg igazítás

en: Text color
hu_HU: Szöveg szín

en: Text size
hu_HU: Szövegméret

en: Text style
hu_HU: Szöveg stílus

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your e-mail inbox.
hu_HU: Köszönjük. Ön sikeresen feliratkozott. Nézze meg a bejövő leveleit!

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
hu_HU: Köszönjük, a feliratkozás kérés sikeres volt. Kérjük, nézze meg a bejövő leveleit!

en: The %sCSS Stylesheet%s has been created.
hu_HU: A %sCSS stíluslap%s létrehozva.

en: The <a href="%s" target="_blank">plugin FAQ</a> lists the various CSS selectors you can use to target the different form elements.
hu_HU: A <a href="%s" target="_blank">bővítmény GyIK</a> része számos CSS jelölőt listáz, amivel különböző űrlap elemeket célozhat.

en: The CSS rules you enter here will be appended to the custom stylesheet.
hu_HU: Az itt megadott CSS szabályok az egyedi stíluslap végéhez lesznek csatolva.

en: The MailChimp server returned the following error message as a response to our sign-up request:
hu_HU: A MailChimp kiszolgáló az alábbi hibával válaszolt a feliratkozási kérésre:

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
hu_HU: Az alábbi változókat arra lehet használni, hogy <a href="%s">dinamikus tartalmat adjunk az űrlaphoz vagy a siker és hiba üzenetekhez</a>.

en: The following settings apply to <strong>all</strong> forms but can be overridden on a per-form basis.
hu_HU: Az alábbi beállítások <strong>minden</strong> űrlapra vonatkoznak, de mindnél egyesével felülbírálható.

en: The plugin can only fetch a maximum of 100 lists from MailChimp, only your first 100 lists are shown.
hu_HU: A bővítmény legfeljebb 100 listát tud lekérni a MailChimptől, csak az első 100 lista jelenik meg.

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
hu_HU: Az alábbi táblázatban láthatók a MailChimp listáinak adatai. Ha változtatott a MailChimp listáin, akkor használja az alábbi gombot a gyorsítótárban lévő adatok frissítéséhez.

en: The text that shows when a general error occured.
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha általános hiba történt.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha egy, a listá(k)hoz szükséges mező nincs kitöltve.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha egy emailcímet sikeresen feliratkoztattunk a kiválasztott listá(k)ra.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha egy érvénytelen emailcímet adnak meg.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha a megadott emailcím már fel van iratkozva a kiválasztott listá(k)ra.

en: The value of the <strong>FNAME</strong> field, if set.
hu_HU: Az <strong>FNAME</strong> mező értéke, ha meg van adva.

en: There is an <a href="%s">affiliate program</a> as well.
hu_HU: Van egy <a href="%s">tag-program</a>unk is.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
hu_HU: Ezzel testre szabhatja az űrlapokat vagy a válasz üzeneteket.

en: This email was auto-sent by the MailChimp for WordPress plugin.
hu_HU: Ezt az emailt a MailChimp for WordPress bővítmény automatikusan küldte.

en: This is the data that was sent to MailChimp:
hu_HU: Ez az adat lett elküldve a MailChimp felé:

en: This message is only visible to administrators for debugging purposes.
hu_HU: Ezt az üzenetet csak adminisztrátorok látják hibajavítási célzattal.

en: This option is only available in MailChimp for WordPress Pro.
hu_HU: Ez az opció csak a MailChimp for WordPress Pro verzióban érhető el.

en: This plugin has an even better premium version, you will absolutely love it.
hu_HU: Ennek a bővítménynek van egy még jobb prémium verziója is, biztosan szeretni fogja.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
hu_HU: Ezt a bővítményt nem a MailChimp fejleszti, és nem áll vele közvetlen kapcsolatban.

en: This site has not been activated properly on mc4wp.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
hu_HU: Ez a weboldal nem lett megfelelően aktiválva az mc4wp.com címen, így nem tud frissítéseket kapni. Kérjük aktiválja a weboldalt egy érvényes licenc kulccsal.

en: Tick "yes" if you want to receive an email with the form data for every sign-up request.
hu_HU: Ha „Igen”, akkor minden feliratkozási kérésről kap egy emailt az űrlap adataival.

en: Tip: have a look at our <a href="%s">knowledge base</a> articles on <a href="%s">creating an inline form</a> or <a href="%s">styling your form</a> in general.
hu_HU: Tipp: nézzen bele <a href="%s">tudás bázis</a> cikkekbe: <a href="%s">beágyazott űrlap létrehozása</a> vagy <a href="%s">űrlap formázása</a>.

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: To
hu_HU: Ig

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
hu_HU: A feliratkozás jelölőnégyzet használatához válasszon legalább egy listát és egy űrlapot.

en: To use the MailChimp sign-up form, configure the form below and then either paste %s in the content of a post or page or use the  widget.
hu_HU: A MailChimp feliratkozás űrlap használatához állítson be űrlapot alább, majd illessze ezt: %s egy  bejegyzésbe, oldalba, vagy használja a widgetet.

en: Today
hu_HU: Ma

en: Toggle license status
hu_HU: Licensz állapot módosítása

en: Top Bar
hu_HU: Felső sáv

en: Tweet about MailChimp for WordPress
hu_HU: Csiriplejen MailChimp for WordPress bővítményről!

en: Type
hu_HU: Típus

en: Unsubscribe
hu_HU: Leiratkozás

en: Unsubscribed
hu_HU: Leiratkoztatva

en: Update Form
hu_HU: Űrlap frissítése

en: Update existing subscribers?
hu_HU: Meglévő feliratkozók frissítése?

en: Upgrade Now
hu_HU: Frissítés most

en: Upgrade to MailChimp for WordPress Pro
hu_HU: Frissítés a MailChimp for WordPress Pro verzióra

en: Upgrade to Pro
hu_HU: Frissítés a Pro verzióra

en: Use %s in your Contact Form 7 mark-up to add a sign-up checkbox to your CF7 forms.
hu_HU: Használja ezt: %s a Contact Form 7 kódot, a feliratkozás jelölőnégyzet CF7 űrlapokba való berakásához.

en: Use the fields below to create custom styling rules for your forms.
hu_HU: Használja az alábbi mezőket, hogy egyedi stílus-szabályokat adjon meg az űrlapokhoz.

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
hu_HU: Használja a %s gyorskódot az űrlap megjelenítéséhez bejegyzésben, oldalon vagy widgetben.

en: Use the tool below to generate the HTML for your form fields.
hu_HU: Használja az alábbi eszközt az űrlap mezők HTML kódjának létrehozásához.

en: Use this to create a more specific (and thus more "important") CSS selector.
hu_HU: Használja pontosabb (így fontosabb) CSS jelölő létrehozásához.

en: Variables
hu_HU: Változók

en: View Demo
hu_HU: Demó megtekintése

en: Vote "works" on the WordPress.org plugin page
hu_HU: Írja meg, hogy „működik” a WordPress.org bővítmény oldalán!

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
hu_HU: A leiratkozás használatakor ez a szöveg jelenik meg egy adott emailcím nincs a kijelölt listá(ko)n.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
hu_HU: A leiratkozás használatakor ez a szöveg jelenik meg egy adott emailcím sikeres leiratkoztatásakor a kijelölt listá(k)ról.

en: WooCommerce checkbox position
hu_HU: WooCommerce jelölőnégyzet helye

en: Wrap in paragraph %s tags?
hu_HU: Legyen bekezdés elembe (%s) foglalva?

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yes, load basic form styles
hu_HU: Igen, alap űrlap stílusok betöltése

en: Yes, load default form theme
hu_HU: Igen, alap űrlap stílusok betöltése

en: Yes, load my custom form styles
hu_HU: Igen, egyedi űrlap stílusok betöltése

en: Yesterday
hu_HU: Tegnap

en: You are not loading your custom stylesheet at this moment. To apply these styles on your site, select "load custom form styles" in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
hu_HU: Jelenleg nem tölti be az egyedi stíluslapot. Ezen stílusok alkalmazásához válassza az „egyedi stílusok betöltése” opciót a <a href="%s">MailChimp for WordPress űrlap beállítások</a>nál.

en: You can add the CSS rules to your theme stylesheet using the <a href="%s">Theme Editor</a> or by using a plugin like %s
hu_HU: A CSS szabályokat a sablon stíluslapjába teheti a <a href="%s">Téma szerkesztő</a> vagy egy bővítmény segítségével: %s

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
hu_HU: A feliratkozás űrlapot a <a href="%s">MailChimp for WordPress űrlap beállítások</a>nál lehet szerkeszteni.

en: You disabled logging using the %s filter. Re-enable it to use the Reports page.
hu_HU: Kikapcsolta a naplózást a %s szűrővel. Engedélyezze újra a Jelentések oldal használatához.

en: You don't have any sign-up forms. <a href="%s">Create one now.</a>
hu_HU: Nincsen feliratkozás űrlap. <a href="%s">Készítsen egyet most!</a>

en: You have not created any sign-up forms yet. Time to do so!
hu_HU: Még nem hozott létre feliratkozás űrlapot. Épp itt az ideje!

en: You need to have JavaScript enabled to see a preview of your form.
hu_HU: Szükség van JavaScriptre az űrlap előnézetének megtekintéséhez.

en: You were successfully unsubscribed.
hu_HU: Sikeresen leiratkoztattuk.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">reset</a> or <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
hu_HU: Elérte az aktivációs korlátját. Vagy <a href="%s">alapra kell állítani</a> vagy <a href="%s">frissíteni kell</a> a licenszet, hogy használhassa ezen az oldalon.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
hu_HU: %s licensz aktiválva. Korlátlan licensszel rendelkezik.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
hu_HU: %s licensz aktiválva. %d/%d aktivációt használt fel eddig.

en: Your %s license has been deactivated.
hu_HU: %s licensz kikapcsolva.

en: Your %s license will expire on %s.
hu_HU: %s licensz lejár ekkor: %s.

en: Your MailChimp API key
hu_HU: A MailChimp API kulcs

en: Your email address
hu_HU: Az emailcímed

en: Your form is missing the following (required) form fields:
hu_HU: Hiányoznak az űrlapról a következő (kötelező) mezők:

en: Your license has expired. You must <a href="%s">renew your license</a> if you want to use it again.
hu_HU: A licenc lejárt. <a href="%s">Meg kell újítani a licencet</a>, ha újra használni szeretné.

en: Your plugin license has expired. You will no longer have access to plugin updates unless you <a href="%s">renew your license</a>.
hu_HU: A bővítmény licence lejárt. Nem kap több frissítést, amíg nem <a href="%s">újítja meg a licencet</a>.

en: bbPress: New Reply
hu_HU: bbPress: új válasz

en: bbPress: New Topic
hu_HU: bbPress: új téma

en: deleted
hu_HU: törölve

en: px or %
hu_HU: px vagy %

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
hu_HU: <strong>nem</strong> kap frissítéseket.

en: you are receiving updates
hu_HU: kap frissítéseket
