MailChimp for WordPress - en to cs_CZ translation catalogue (179 entries)

en: %s (%s) with field type %s.
cs_CZ: %s (%s) s druhem pole %s.

en: %s (ID: %s) with type %s.
cs_CZ: %s (ID: %s) s druhem %s.

en: %s integration
cs_CZ: %s vložení

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
cs_CZ: <strong>Hotovo!</strong> Formulář úspěšně uložen.

en: A total of %d lists were found in your MailChimp account.
cs_CZ: Ve vašem MailChimp účtu bylo nalezeno celkem %d seznamů odběratelů.

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: Add dynamic form variable
cs_CZ: Přidat dynamické proměné formuláře

en: Add list fields to any of your selected lists.
cs_CZ: Přidejte seznam polí pro Váš vybraný seznam.

en: Add more fields
cs_CZ: Přidat další pole

en: Add new form
cs_CZ: Přidat nový formulář

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
cs_CZ: Umožněte nám anonymně sledovat, jak je tento plugin využíván. Pomůžete nám, abychom jej mohli upravit, tak aby lépe vyhovoval vašim potřebám.

en: Already subscribed
cs_CZ: Jste již přihlášen

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Blue Theme
cs_CZ: Modrá šablona

en: CONNECTED
cs_CZ: PŘIPOJENO

en: Checkbox label text
cs_CZ: Popisek u zaškrtávacího políčka

en: Click the following button to have MailChimp for WordPress pick up on your changes.
cs_CZ: Klikněte na následující tlačítko aby MailChimp mohl WordPressu odeslat  Vaše změny.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
cs_CZ: Kliknutím na následující odkaz budete přesměrováni na správnou obrazovku.

en: Configure this integration
cs_CZ: Nastavit toto spojení

en: Dark Theme
cs_CZ: Tmavá šablona

en: Data from the URL or a submitted form.
cs_CZ: Data z URL adresy nebo z potvrzovacího pole.

en: Default sign-up form
cs_CZ: Výchozí pole pro přihlášení

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
cs_CZ: Zobrazuje váš formulář pro odběratele

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Double opt-in?
cs_CZ: Vyžadujete po uživatelích potvrzení e-mailu?

en: Edit Form
cs_CZ: Upravit formulář

en: Edit list fields for
cs_CZ: Upravit seznam polí pro

en: Edit this list in MailChimp
cs_CZ: Upravit tento seznam odběratelů v MailChimpu

en: Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa:

en: Email address
cs_CZ: E-mailová adresa:

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
cs_CZ: Povolit %s vložení? Tímto přidáte do formuláře zaškrtávací pole pro odběr novinek.

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enabled?
cs_CZ: Povolit?

en: Enjoying this plugin? <a href="%s">Purchase our bundle of premium features</a> for an even better plugin.
cs_CZ: Líbí se Vám tento doplněk? <a href="%s">Zakupte náš balíček premiových funkcí</a> pro ještě lepší doplněk.

en: Enter form title here
cs_CZ: Zde vyplň název formuláře

en: Enter the HTML code for your form fields..
cs_CZ: Vložte HTML kód Vašich formulářových polí.

en: Enter the title of your sign-up form
cs_CZ: Vyplň název tvého přihlašovacího formuláře

en: Enter your form title..
cs_CZ: Vyplň vlastní název formuláře..

en: Example: %s
cs_CZ: Příklad: %s

en: Fields
cs_CZ: Pole

en: First Name
cs_CZ: Křestní jméno

en: Form Appearance
cs_CZ: Vzhled formuláře

en: Form Fields
cs_CZ: Pole formuláře

en: Form Messages
cs_CZ: Zprávy formuláře

en: Form Settings
cs_CZ: Nastavení formuláře

en: Form Style
cs_CZ: Styl formuláře

en: Form Themes
cs_CZ: Šablony formuláře

en: Form behaviour
cs_CZ: Chování formuláře

en: Form not found.
cs_CZ: Formulář nenalezen

en: Form preview
cs_CZ: Náhled formuláře

en: Form variables
cs_CZ: Proměné formuláře

en: Forms
cs_CZ: Formuláře

en: General Settings
cs_CZ: Nastavení

en: General error
cs_CZ: Obecná chyba

en: Get shortcode
cs_CZ: Získat shortcode

en: Get your API key here.
cs_CZ: Vygenerovat API klíč.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
cs_CZ: Zadaná adresa je již na našem seznamu odběratelů. Děkujeme!

en: Given email address is not subscribed.
cs_CZ: Zadaná e-mailová adresa není registrována k odběru.

en: Go back
cs_CZ: Zpět

en: Green Theme
cs_CZ: Zelená šablona

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
cs_CZ: HTML tagy %s jsou v popisku povoleny.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
cs_CZ: HTML tagy %s jsou v zobrazovaných hláškách povoleny.

en: Here's how:
cs_CZ: Zde je návod:

en: Hide form after a successful sign-up?
cs_CZ: Chcete skrývat formulář po úspěšné registraci?

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
cs_CZ: Pokud chcete načíst nějaké výchozí CSS styly, vyberte "Ano, chci načíst výchozí styly" nebo zvolte jednu z barevných šablon.

en: Implicit?
cs_CZ: Určitě?

en: Inherit from %s theme
cs_CZ: Převzít z %s šablony

en: Integrations
cs_CZ: Integrace

en: Invalid email address
cs_CZ: Neplatná emailová adresa

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
cs_CZ: Naučte se jak více rozšířit Váš seznam a jak psát lepší emaily odběrem našich typů každý měsíčních.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
cs_CZ: Nechte prázdné nebo vložte <code>0</code> pro nepřesměrování. Jinak, použijte plnou (absolutní) URLs, obsahující <code>http://</code>.

en: Light Theme
cs_CZ: Světlá šablona

en: List Name
cs_CZ: Název seznamu

en: Lists this form subscribes to
cs_CZ: Na který seznam adres chcete uživatele přidávat?

en: Load some default CSS?
cs_CZ: Chcete načíst výchozí CSS styly?

en: Log in to your MailChimp account.
cs_CZ: Přihlašte se do Vašeho MailChimpového účtu.

en: MailChimp API Settings
cs_CZ: Nastavení API MailChimpu

en: MailChimp Lists
cs_CZ: Seznam adres z MailChimpu

en: MailChimp Sign-Up Form
cs_CZ: Registrační formulář MailChimpu

en: MailChimp for WordPress
cs_CZ: MailChimp pro WordPress

en: MailChimp for WordPress by ibericode. Adds various highly effective sign-up methods to your site.
cs_CZ: MailChimp pro WordPress od ibericode. Vložte některou z vysoce efektivních registračních metod přímo do vašich webových stránek.

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
cs_CZ: MailChimp for WordPress potřebuje přeložit. Není dosud přeložen ve Vašem jazyce nebo jste zaznamenali chyby v současném překladu? Pomoc je snadná! Přejděte na <a href="%s">projekt překladu a klikněte na "pomoc s překladem"</a>.

en: MailChimp specific settings
cs_CZ: Specifická nastavení MailChimp

en: Messages
cs_CZ: Hlášky

en: More subscribers, better newsletters.
cs_CZ: Více registrovaných, přinese úspěšnější newslettery.

en: NOT CONNECTED
cs_CZ: NEPŘIPOJENO

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: No
cs_CZ: Ne

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
cs_CZ: Žádné seznamy odběratelů (listy) nebyly nalezeny. %sOpravdu jste přihlášení k MailChimpu?%s

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with MailChimp</a>?
cs_CZ: Seznamy nenalezeny. Jste <a href="%s">spárováni s MailChimpem</a>?

en: No lists were found in your MailChimp account
cs_CZ: Ve Vašem účtu v MailChimpu jsme nenašeli žádné seznamy adres.

en: Not subscribed
cs_CZ: Nepřihlášen k odběru

en: Once a month
cs_CZ: Jednou měsíčně

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
cs_CZ: Něco se pokazilo. Vyzkoušejte to prosím znovu.

en: Order #%d
cs_CZ: Objednávka #%d

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your MailChimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
cs_CZ: Ujistěte se prosím <a href="%s"> že jste nastavili plugin k odeslání všech požadovaných polí </a> nebo <a href="%s"> přihlášte se do svého účtu MailChimp </a> a ujistěte se, že jen pole e-mailová a název jsou označena jako povinná pole pro vybraný seznam(y).

en: Please fill in the required fields.
cs_CZ: Vyplňte prosím všechna povinná políčka.

en: Please provide a valid email address.
cs_CZ: Vyplňte prosím validní tvar e-mailu.

en: Please select at least one list.
cs_CZ: Vyberte prosím alespoň jednu položku

en: Pre-check the checkbox?
cs_CZ: Chcete zaškrtávat políčko jako výchozí stav?

en: Preview form
cs_CZ: Náhledový formulář

en: Preview this form
cs_CZ: Náhled formuláře

en: Read more about common connectivity issues.
cs_CZ: Více informací o běžných problémech s připojením.

en: Red Theme
cs_CZ: Červená šablona

en: Redirect to URL after successful sign-ups
cs_CZ: Na kterou adresu chcete přesměrovat uživatele po registraci?

en: Renew MailChimp lists
cs_CZ: Aktualizovat seznamy adres

en: Replace interest groups?
cs_CZ: Vyměnit zájmové skupiny?

en: Replaced with the form response (error or success messages).
cs_CZ: Bude nahrazeno potvrzovací, chybovou či jinou hláškou.

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
cs_CZ: Bude nahrazeno počtem odběratelů na vybraném seznamu adres.

en: Required field missing
cs_CZ: Chybí požadované pole

en: Select "no" if you want to add the selected groupings to any previously selected groupings when updating a subscriber.
cs_CZ: Vyberte "ne" pokud chtete aby se vybrané skupiny přidaly do již dříve vybraným při aktualizaci a přihlášení k odběru.

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
cs_CZ: Vyberte "ne" pokud chcte aby návštěvníci potvrzovali přihlášení k odběru (doporučeno).

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
cs_CZ: Pokud se vám zaškrtávací políčko nezobrazuje dobře, vyberte "Ano".

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
cs_CZ: Zvolte "ano" pokud má týt checkbox zaškrtnutý.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
cs_CZ: Pokud chcete, aby uživatelé museli potvrdit zadanou e-mailovou adresu předtím než budou zařazeni na seznam adres, vyberte "Ano" (doporučeno!).

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
cs_CZ: Pokud chcete, aby uživateli, který se nově přidá na seznam adres, přišel uvítací e-mail, vyberte "Ano". Tato možnost je dostupná pouze v případě, že nevyžadujete ověření e-mailu.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
cs_CZ: Vyberte "ano" pokud chcete aktualizovat stávající odběratele s daty které se posílají.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
cs_CZ: Pokud chcete skrýt formulář pro odebírání novinek skrýt po úspěšné registraci na seznam adres, vyberte "Ano".

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
cs_CZ: Vyberte jeden či více seznamů adres, do kterých budou zařazeni všichni uživatelé, kteří se přihlásí k odběru novinek.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
cs_CZ: Vyberte jeden či více seznamů adres, do kterých budou zařazeni všichni uživatelé, kteří se přihlásí k odběru novinek.

en: Send Welcome Email?
cs_CZ: Chcete posílat uvítací e-mail?

en: Send final welcome email?
cs_CZ: Zaslat finální uvítací mail?

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Sign me up for the newsletter!
cs_CZ: Přihlásit se k odběru novinek!

en: Sign up
cs_CZ: Registrovat se

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Subscribe
cs_CZ: Přihlásit se k odběru

en: Subscribers
cs_CZ: Registrovaní odběratelé

en: Success! The cached configuration for your MailChimp lists has been renewed.
cs_CZ: Dostu

en: Successfully subscribed
cs_CZ: Úspešně přihlášen

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
cs_CZ: Děkujeme, vaše registrace byla úspěšná. Prosím, zkontrolujte váš emailový účet a dokončete registraci.

en: The API key for connecting with your MailChimp account.
cs_CZ: API key pro spojení s MailChimp účtem

en: The URL of the page.
cs_CZ: URL webové stránky

en: The current date. Example: %s.
cs_CZ: Aktuální datum. Příklad: %s.

en: The current time. Example: %s.
cs_CZ: Aktuální čas. Příklad: %s.

en: The email address of the current visitor (if known).
cs_CZ: Emailová adresa aktuálního návštěvníka (pokud je známa).

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
cs_CZ: Následující seznam proměných se používá k <a href="%s"> přidání dynamického obsahu do formuláře nebo do úspěšné vyplněné a chybové zprávy</a>.

en: The path of the page.
cs_CZ: Cesta k webové stránce.

en: The property of the currently logged-in user.
cs_CZ: Majetkem aktuálně přihlášeného uživatele.

en: The selected MailChimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
cs_CZ: Vybrané MailChimpové seznamy požadují nestandardní pole. To může způsobit nefunkčnost integrace.

en: The site's language. Example: %s.
cs_CZ: Jazyk stránek. Příklad: %s.

en: The table below shows your MailChimp lists and their details. If you just applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
cs_CZ: Tabulka níže zobrazuje MailChimp seznam a jeho detaily. Pokud jste právě provedli změny Vašeho MailChimp seznamu, prosím použijte následující tlačítko k přepsání seznamů nastavení uložených v mezipaměti.

en: The text that shows when a general error occured.
cs_CZ: Text zobrazující se pokud nastane obecná chyba.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
cs_CZ: Text zobrazený pokud chybí požadované pole vybraného seznamu(ů).

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
cs_CZ: Text zobrazující se po úspěšném odeslaní emailu  do vybraného seznamu(ů).

en: The text that shows when an invalid email address is given.
cs_CZ: Text zobrazovaný při špatném vyplnění emailové adresy.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
cs_CZ: Text zobrazený pokud odeslaný email již je v seznamu(ech).

en: The visitor's IP address. Example: %s.
cs_CZ: Návštěvníkova IP adresa. Příklad: %s.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
cs_CZ: Žádné pole s ID %d, pravděpodobně bylo smazáno.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
cs_CZ: Umožní Vám upravit Váš formulář nebo odpovědi.

en: This integration is enabled by default as it requires manual actions to work.
cs_CZ: Toto spojení je ve výchozím nastavení povoleno jako vyžadující další uživatelský zásah.

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
cs_CZ: Dostupné pouze v PRO verzi. Pro použití musíte přejít na premiovou PRO verzi.

en: This is what we track.
cs_CZ: Tohle sledujeme.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
cs_CZ: Tento plugin není vyvíjen ve spolupráci s MailChimpem.

en: Title:
cs_CZ: Titulek:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in MailChimp first.
cs_CZ: K přidání více polí, je nejprve musíte vytvořit v MailChimpu.

en: To get a custom integration to work, include the following HTML in the form you are trying to integrate with.
cs_CZ: Pro zprovoznění vlastní integrace, je vyžadována následující HTML ve formuláři, který se pokoušíte integrovat.

en: To integrate with Contact Form 7, configure the settings below and then add %s to your CF7 form mark-up.
cs_CZ: Pro spárování s Contact Form 7, upravte nastavení níže a poté přidejte %s k Vašemu CF7 formuláři.

en: To which MailChimp lists should this form subscribe?
cs_CZ: K jakému MailChimpovému seznamu má být tento formulář spárován?

en: Unsubscribed
cs_CZ: Odhlášen z odběru

en: Update existing subscribers?
cs_CZ: Chcete upravovat již existující uživatele?

en: Upgrade to MailChimp for WordPress Pro
cs_CZ: Upgrade na Pro verzi pluginu.

en: Usage Tracking
cs_CZ: Sledování využití

en: Use double opt-in?
cs_CZ: Používat dvojí opt-in?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
cs_CZ: Pro zobrazení tohoto formuláře v příspěvku, stránce nebo ve textovém widgetu použijte zkratku %s.

en: What does this do?
cs_CZ: K čemu to slouží?

en: What is the name of this form?
cs_CZ: Jméno tohoto formuláře?

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
cs_CZ: Pokud používáte metodu k odhlášení z odběru, bude tento text zobrazen vpřípadě, že odeslaná emailová adresa nebude na vybraném seznamu(ech).

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
cs_CZ: Pokud používáte metodu k odjlášení z odběru, bude tento text zobrazen, když odeslaná emailová adresa bude úspěšně odhlášena z vybraného seznamu(ů).

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are here:
cs_CZ: Tady jsi:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
cs_CZ: Editovat nastavení přihlašovacích formulářů pluginu "Mailchimp for Wordpress" můžete <a href="%s">zde</a>.

en: You were successfully unsubscribed.
cs_CZ: Byli jste úspěšně odhlášení.

en: Your MailChimp API key
cs_CZ: Váš API klíč z MailChimpu

en: Your MailChimp Account
cs_CZ: Váš účet u MailChimpu

en: Your email address
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa:

en: Your form is missing the following (required) form fields:
cs_CZ: Ve vašem formuláři chybí tato (povinná) formulářová políčka:
